Jump to content

Anunt!

• Acceptam admini activi pe serverele noastre, gradele sunt gratuite, nu se necesita multe ore pentru aplicare si raspunsul il primiti in maxim 24 de ore.
  • Acceptam moderatori, global moderatori, supervizori si designeri.  Chiar daca nu indepliniti unele cerinte, noi oricum va incurajam sa faceti cererea si impreuna o sa hotaram in dependenta de situatie.
  • Acceptam 1 server de CS:S v34 (orice mod). Oferim DNS si moderator la categorie.

Recommended Posts

• Nume, prenume: Vieru Ion
  • Varsta [conteaza varsta mintala, nu fizica]: Aproape 17
  • Nickname din joc [in caz ca il schimbati trebuie sa anuntati]: Nellu
  • Steam ID [folositi https://steamidfinder.com/]: STEAM_0:0:140089479
  • Experienta de helper [este un avantaj]: eSTE
  • De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]: Ca sa scap sv de codati,sa bag mape la vot si sa am acces cate odata la control
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: Nu mai tin minte
  • Esti activ pe DISCORD?:Da
  • Link gametracker cu ore [click] - Mai pe scurt am 118 ore      https://www.gametracker.com/server_info/css.eliteroyal.ro:27015/top_players/?query=Nellu                                                                             
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 
  1. Ce comanda folositi pentru a balansa echipele - !swmenu
  2. In ce caz se da kick la spectatori? -Cand e sv full 
  3. Daca cineva vorbeste urat pe chat ce faci? - Ii zic prima oara daca mai injura odata primeste gag..Iar daca nu asculta si injura mai departe !pgag
  4. Daca cineva a injurat la microfon ce faci? - Ii zic prima oara daca mai vb urat are mute..daca tot continue si nu asculta !pmute 
  5. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - Ban sau ii dau Gag si MuTE
  6. Cum se face un demo? -Ma pun afk si scriu in consola record si numele la player,cand opresc scriu stop.
  7. Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - Sa le explici ce nu stiu ei..sa le raspunzi cand te striga..

On 12/1/2018 at 6:08 PM, Nellu said:

sa am acces cate odata la control

Aici nu ai voie sa faci control ca pe v34, cel putin nu la cei care joaca de pe steam, te poti limita la demo/

:acc3:

By 👑Nellu👑,

ok

Guest
This topic is now closed to further replies.

De ce ELITEROYAL?

Pentru ca suntem o comunitate facuta de jucatori pentru jucatori, infiintata in 2013.. Suntem o mica familie pozitiva si prietenoasa intr-o mica casa care se numeste "ELITEROYAL" Alatura-te noua si nu o sa regreti nici o clipa!