Jump to content

Anunt!

• Acceptam admini activi pe serverele noastre, gradele sunt gratuite, nu se necesita multe ore pentru aplicare si raspunsul il primiti in maxim 24 de ore.
  • Acceptam moderatori, global moderatori, supervizori si designeri.  Chiar daca nu indepliniti unele cerinte, noi oricum va incurajam sa faceti cererea si impreuna o sa hotaram in dependenta de situatie.
  • Acceptam 1 server de CS:S v34 (orice mod). Oferim DNS si moderator la categorie.
ℳ₳ṧナĒℜ # ℋى

Cerere de intrare clan ℳ₳ṧナĒℜ # ℋى

Recommended Posts

ayman vezi ca iti moare sv :))) ce faci ma cand noi eram pe sv era aproape full  :)))) cf ma ai chef de supt ???? ca ma faci sa rad 

1 minute ago, Sp3cTrA said:

ayman vezi ca iti moare sv :))) ce faci ma cand noi eram pe sv era aproape full  :)))) cf ma ai chef de supt ???? ca ma faci sa rad 

Macar eu nu am supt de la tată :)))

@ty.urtos  Nu inteleg ce vrei de la viata, sa inteleg ca la varsta ta , te crezi mare om ? De ce cautati toti scandal? Ati ajuns sclavii lu Mihai, si acum il pupati in fund ? Vai de viata voastra, ca numa' scandal stiti, dupa ce ca omu' a fost intelegator, v-a dat grade , s-a comportat prea frumos cu voi, v-a respectat.. voi ce oferiti in schimb? Pana la urma unde vreti sa ajungeti ? As dori o explicatie, sau asta e scopul sa starniti un scandal, sa aveti si voi un renume din ceva si sa nu muriti prosti ?

1 minute ago, Sp3cTrA said:

ai supt de ceva mai jos de tata dar de la o persoana cu sex opus :)))))

Sex opus,hmmmm adica femeie?Cam cum esti tu?

Hai sa terminam,avem chat,nu mai lasa reply.

@Sp3cTrA  Vezi care e problema, ramaneti fara argumente si puneti trecutul inainte.. slabut . Altceva mai aveti de comentat ? Manipularea e un cuvant greu pentru tine, cauta foarte bine definitia si ce inseamna cu exactitate , apoi il folosesti intr-un context argumentat de preferat ca sa-ti sustii punctul de vedere..

georgica da discordu tau sa iti explic eu ce era si dupa sa zici tu ca nu am argumente ca ce a fost si in trecut e si acm te rog da discordu si vb

On 11/3/2018 at 11:32 PM, Sandu # said:

Cei cu galagia asta de copii de gradinita 😕

On 11/3/2018 at 11:34 PM, Nellu said:

WAAAAA ce plm aici e chat?

Ayman da T/C si gata

poate nu va mai bagati si voi peste tot 🙂

By 👑Nellu👑,

Ok

Guest
This topic is now closed to further replies.

De ce ELITEROYAL?

Pentru ca suntem o comunitate facuta de jucatori pentru jucatori, infiintata in 2013.. Suntem o mica familie pozitiva si prietenoasa intr-o mica casa care se numeste "ELITEROYAL" Alatura-te noua si nu o sa regreti nici o clipa!