Jump to content

Anunt!

• Acceptam admini activi pe serverele noastre, gradele sunt gratuite, nu se necesita multe ore pentru aplicare si raspunsul il primiti in maxim 24 de ore.
  • Acceptam moderatori, global moderatori, supervizori si designeri.  Chiar daca nu indepliniti unele cerinte, noi oricum va incurajam sa faceti cererea si impreuna o sa hotaram in dependenta de situatie.
  • Acceptam 1 server de CS:S v34 (orice mod). Oferim 2 DNS'uri (.ro si .org) si moderator la categorie.

Recommended Posts

NUME & PRENUME: Diacu Dominic

VARSTA: 15

NICKNAME DIN JOC: Devil_King14

STEAM ID:-----------     STEAM-ID: STEAM_0:0:89863933      ---------------

DE CAT TIMP JOC CSS: 4 ani d-acu'

DE CE VREAU ACEST GRAD: Ajut serverul scapand de codati/obraznici/ etc.

CUM AM AFLAT DE SERVER: De pe GameTracker

CAT TIMP PETREC PE SERVER: 3-10h cca dar in ultimul timp n-am fost chiar asa activ, dar am revenit cu activitatea

LING GAMETRACKER CU ORELE DE PE SERVER:  https://www.gametracker.com/server_info/193.84.64.242:27015/ SAU MAI SPECIFIChttps://www.gametracker.com/player/Devil_King14/193.84.64.242:27015/

DOVADA CA AM CITIT REGULAMENTU': Stafful nu are voie sa profite de grade in caz contrar DOWNGRADE/REMOVE, Stafful nu are voie sa se creada CINE STIE CE SEF, sa-ti vorbeasca de sus, etc. ADEVARAT, SE STIEEEEEEEEEEEEEEEEE

:acc3:Ce viata trista am xD

By AnTriXLiNe™,

La a 2-a abatere de genu asta de postat in categoriile unde nu trebuie si 2x post, o sa ai warn.