Jump to content

Anunt!

• Acceptam admini activi pe serverele noastre, gradele sunt gratuite, nu se necesita multe ore pentru aplicare si raspunsul il primiti in maxim 24 de ore.
  • Acceptam moderatori, global moderatori, supervizori si designeri.  Chiar daca nu indepliniti unele cerinte, noi oricum va incurajam sa faceti cererea si impreuna o sa hotaram in dependenta de situatie.
  • Acceptam 1 server de CS:S v34 (orice mod). Oferim 2 DNS'uri (.ro si .org) si moderator la categorie.
Sign in to follow this  
Original

rezolvat Reclamatie Donlexxxxxx

Recommended Posts

Nume:Gabriel Hendea

Nick:Originall

Vârsta:13

Admin reclamat:DONLEXXXXXXX

Data/Ora:12:00 9.8.2018

Dovada contra admin:20180908015639_1.thumb.jpg.5695ec66af7d642ad31b3da8f46bd680.jpg

Martori (să confirme pe forum):Wicked alexandra

Alte mențiuni:neah:D PARE RAU AYMAN CA NIU ACCEPT KF:(

Contra

Bai frate doar aia de la gradinita se mai cearta asa :)))))

Din ce stiu asta e server de minigame unde teoretic ar trebui sa te distrezi sa razi si toate alea in limita bunului simt,pe langa asta comunitatea de Counter Strike Source sa micsorat in ultima perioada mai ale V90/Steam on asa ca e greu sa mai gesesti jucatori.Eu zic sa va inpacati in numele lui dumnezeu ca santeti penibili :))))

Nu mi se pare sa fie un motiv de "Abuz de functie" pana la urma sa fim oameni si sa lasam regulile de o parte finca vorba vine "regulile sunt facute sa fi incalcate" si cum am mai zis mai sus pana la urma trebuie sa ne simtim bine daca tot e server de minigame.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

De ce ELITEROYAL?

Pentru ca suntem o comunitate facuta de jucatori pentru jucatori, infiintata in 2013.. Suntem o mica familie pozitiva si prietenoasa intr-o mica casa care se numeste "ELITEROYAL" Alatura-te noua si nu o sa regreti nici o clipa!